10 причин, чому iPad Pro краще вашого комп’ютера

appleГендиректор Apple Тім Кук заявив, що в даний час потреба в персональних комп’ютерах відпала. За його словами, на зміну ПК і ноутбуків прийшли потужні планшети, такі як iPad Pro. Коли люди почнуть ними користуватися, вважає Кук, вони «прийдуть до висновку, що їм більше не потрібно що-небудь ще, за винятком телефону».

iPad Pro – дійсно може стати заміною Mac, так як робить деякі речі краще, ніж комп’ютера. У багатьох аспектах планшет перевершує навіть MacBook Pro з Retina-дисплеєм. У цій статті перераховані 10 причин, чому 12,9-дюймовий iPad може бути переважніше для роботи, ніж ноутбук.

1. Немає вентиляторів

Якщо ви виконуєте вимогливі до ресурсів комп’ютера завдання на Mac, то добре знайомі з шумом вентилятора, який доноситься з алюмінієвого корпусу пристрою. Іноді цей звук може навіть порушити робочий процес, так як доводиться чекати до тих пір, поки MacBook Pro охолоне.

iPad Pro, як і будь-який інший iPad, використовує систему пасивного охолодження. Apple вже почала застосовувати таку систему в 12-дюймовому MacBook. Але має пройти якийсь час, перш ніж такий метод буде впроваджений в більш потужні моделі ноутбуків.

2. Найкраща автономність

iPad Pro перевершує Mac за часом автономної роботи. До того ж, його простіше заряджати. Більшість комп’ютерів вимагають безпосереднього підключення до електричної розетки, а iPad Pro можна підключити до будь-якого зовнішнього акумулятора. Знову ж таки, Apple змінює цей підхід у випадку з 12-дюймовим MacBook, впроваджуючи порт USB-C.

487

3. Модуль стільникового зв’язку

Відсутність модуля для підключення до мережі псує життя власників Mac. Його наявність означає постійний доступ до мережі Інтернет незалежно від вашого місцезнаходження. Безумовно, ви можете використовувати смартфон як точку доступу для iPad або Mac, але немає нічого простішого постійного підключення через вбудований LTE-модуль.

4. Продуктивність

Багато настільні комп’ютери перевершують iPad Pro по продуктивності, але процесор A9X не поступається по продуктивності багатьом портативним побратимам. Коли справа доходить до потужностей центрального чіпа, A9X виступає на одному рівні з дво- і трирічними MacBook Pro і легко випереджає 12-дюймовий MacBook, випущений цього року. Лінійка мобільних процесорів Apple з виходом iPad Pro наблизилася за рівнем продуктивності до чіпів ПК.

Потенціал заліза iPad Pro стає помітний під час монтажу та експорту 4K-відео. Планшет здатний одночасно обробити три потоки відео 4K в iMovie і, як правило, витрачає стільки ж часу на експорт, скільки і MacBook Pro з дисплеєм Retina 2013 року.

5. iPad легше і мобільніше

Незважаючи на те, що iPad Pro більше і важче в порівнянні з попередніми моделями, він як і раніше залишається тонким і витонченим пристроєм. iPad Pro є портативним гаджетом для роботи в будь-якому зручному місці. Якщо вам недостатньо продуктивності 12-дюймового MacBook, то новий iPad стане прекрасною «робочою конячкою».

6. Ідеальний компаньйон для iPhone

Не можна заперечувати, що iPad володіє набагато кращою синхронізацією з iPhone, ніж Mac. Безліч додатків для iPad є універсальними і відмінно працюють на iPhone, використовуючи iCloud або Dropbox для синхронізації даних. На відміну від платформи Mac, у зв’язці iPad і iPhone ви отримуєте відчуття цілісності завдяки єдиній операційній системі.
Наприклад, ця стаття почала своє життя в Чернетки на iPhone, а потім з’явилася на iPad в тому місці, де була завершена робота. Синхронізація між пристроями працює прозоро, а робота з одними і тими ж додатками відбувається абсолютно однаково.

7. Відсутність затримок

При роботі з iPad Pro відсутні затримки. Якщо ви запускаєте додаток, то воно починає працювати миттєво. У звичайних умовах немає необхідності закривати додатки, iPad завжди включений і ідеально готовий до вирішення будь-яких завдань.

8. Ігрові можливості

У лічені секунди iPad Pro із продуктивної машини перетворюється в ігрову консоль. Підключіть свій улюблений ігровий контролер по Bluetooth і вибирайте гру. Каталог ігор для iPad набагато об’ємніше, ніж для Mac, так що кожен знайде розвагу до душі.

9. Зручний перегляд фільмів і серіалів

iPad Pro набагато краще MacBook, як пристрій для споживання контенту. Для iOS доступні клієнти стрімінгових сервісів, фільми і ТБ-шоу в iTunes, той же YouTube, ivi.ru і багато іншого. Ви можете використовувати нескінченне число розважальних можливостей iPad Pro в будь-якому зручному місці: на дивані, в ліжку, в автомобілі.

488

10. Apple Pencil

Без сумніву, це головна «фішка» iPad Pro. Якщо ви художник або дизайнер, то Apple Pencil автоматично змінює статус iPad Pro з опціонального інструменту в обов’язковий. У Mac просто немає можливості конкурувати з цим методом введення.

iPad Pro є самим багатофункціональним планшетом Apple. Завдяки потужній начинці він набагато ефективніше справляється з будь-якими завданнями, ніж попередні моделі iPad, а головне, працює на функціональній мобільній платформі. Можна тільки уявити, які нові можливості отримає пристрій з релізом iOS 10.

За матеріалами: apple-room.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *