Ремінці для Apple Watch зможуть відображати додаткову інформацію

watchАмериканське бюро з реєстрації патентів і товарних знаків опублікувало відразу 385 патентних заявок компанії Apple.

Один з представлених документів описує новий тип тканинних дисплеїв, які можуть використовуватися в майбутніх поколіннях смарт-годинників Apple Watch. Тканина для таких дисплеїв буде виготовлятися з магнітних та/або волокон-провідників з вплітанням світлових трубок, які виступають світлодіодами для відображення інформації про нові повідомлення прямо на ремінці годинника.

Розробка Apple відноситься до тканинних дисплеїв, де використовуються спеціальні волокна з різними оптичними властивостями. Світлодіодні трубки вплітаються в тканину разом зі звичайними або спеціальними нитками, створюючи таким чином дисплей, здатний відображати різну інформацію.

Світлові волокна, як і нейлон, можуть бути вплетені в гнучкий матеріал, створюючи таким чином гнучкий дисплей, що відображає різну інформацію зі смартфонів, планшетів і будь-яких інших електронних пристроїв, у тому числі і смарт-годинників. Якщо говорити про ремінці для годинників, такі дисплеї можуть запам’ятати, на яку довжину користувач затягує ремінець. Це дозволяє розпізнавати власника, коли той одягає годинник, щоб виводити потрібну йому інформацію.

Заявка на цей патент була подана Apple в другій половині минулого року. Цілком можливо, що компанія вже думає над тим, як розширити функціональні можливості майбутніх моделей Apple Watch.

За матеріалами: news.finance.ua

3 thoughts on “Ремінці для Apple Watch зможуть відображати додаткову інформацію

  1. Pingback: Apple представила чохол з акумулятором для iPhone 6s | IT-NEWS.COM.UA

  2. Pingback: Как продлить время автономной работы Apple Watch | IT-NEWS.COM.UA

  3. Pingback: Griffin Travel Power Bank – брелок-зарядное для Apple Watch | IT-NEWS.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *