10 ігор для сумуючих дизайнерів

Робота дизайнера вимагає великих знань, відточених навичок і терпіння. Чи є у вас всі перераховані достоїнства? Це неважко перевірити за допомогою захоплюючих ігор, які ви знайдете в цьому огляді. Вони дуже прості, корисні, але найголовніше — неймовірно цікаві для всіх людей, які в тій чи іншій мірі пов’язані з дизайном і веб-розробкою.

202

Kolor

203

Ви впевнені, що добре розрізняєте кольори? Тоді спробуйте пройти кілька рівнів цієї гри. У ній вам знадобиться вибирати колір, відповідний великий смузі, що кожен раз змінює своє забарвлення. Спочатку це здається надзвичайно легким завданням, але поступово все ускладнюється, і помилок буде все більше і більше.

Kern Type

204

Кернинг — це підбір міжбуквенних інтервалів для конкретних пар букв з метою поліпшення зовнішнього вигляду і зручності читання тексту. Процес цей досить складний і вимагає відмінного окоміру. Ви можете потренуватися в цій справі за допомогою Kern Type. Просто розставте всі букви по місцях. Насправді це не так-то просто.

Shape Type

205

Ще одна гра для людей, що займаються типографікою. У ній вам належить за допомогою векторних кривих підправити зіпсовані кимось літери. У процесі гри до вас абсолютно природно прийде розуміння, що кожна буква — це видатний твір мистецтва.

The Bezier Game

206

Якщо ви були вражені попередньою грою, то вам, можливо, захочеться намалювати самим який-небудь шрифт. Це неможливо зробити без віртуозного володіння інструментом «Перо» з арсеналу Photoshop. The Bezier Game допоможе вам освоїти його досконало. По суті, це прекрасний інтерактивний підручник, після якого ви зможете створювати векторні об’єкти будь-якої складності.

RGB Challenge

207

Все різноманіття навколишніх нас квітів можна передати за допомогою спеціальних систем передачі кольору, однією з яких є RGB. При цьому кожному відтінку відповідає своя комбінація цифр. Запам’ятати їх всі, зрозуміло, неможливо, але приблизно орієнтуватися в них професіонали вміють. Ця гра допоможе і вам придбати цей навик.

Brandseen

208

Хороші музиканти здатні легко відтворювати по пам’яті навіть одного разу почуту мелодію. Професійні дизайнери мають таку ж чудовою пам’яттю, але тільки на кольори. А ви здатні згадати справжні кольори добре знайомих вам логотипів?

Odd One Out

209

Ця гра перевірить, наскільки добре ви можете сприймати самі найтонші відтінки. У ній вам належить швидко знаходити той єдиний квадратик, який відрізняється від інших. Повірте мені, що після 20 рівня це зробити практично неможливо!

Pixel Perfect

210

50 пікселів — це скільки? А десять — це багато чи мало? Після проходження цієї гри такі питання у вас більше ніколи не виникатимуть. Тепер ви зможете без всяких допоміжних інструментів нарізати піксельні фігури точно позначеного розміру.

Online Color Сhallenge

211

Ця програма являє собою тест, призначений для перевірки вашого кольоросприйняття. Як повідомляють нам його творці, з кожних 255 жінок і 12 чоловіків один має проблеми з правильним визначенням кольорів і відтінків. А ви? Розставте всі квадратики по порядку і дізнаєтеся!

Shoot the Serif

212

І на закінчення невеликий шутер. У цій грі необхідно розстріляти всі букви із зарубками. Буквально після кількох сеансів ви навчитеся визначати шрифти сімейства Serif буквально за одну секунду (а ваша рука при цьому інстинктивно потягнеться до кобури).

Сподіваємося, що ігри з цього огляду допоможуть вам добре провести час, трохи розслабитися і відпочити. А декого, можливо, навіть навчать чогось нового.

За матеріалами: rework.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *