5 практичних порад для роботи у Word на Lumia

Вносити правки в надіслані колегами документи, коментувати їх можна на смартфонах з Windows Phone, які мають вбудований мобільний офісний пакет. А щоб робота на маленькому гаджеті була ефективнішою, ось кілька практичних порад щодо Word на телефонах Lumia.

Nokia-Lumia-1520-with-Microsoft-Office-Word_feat1

  1. Створення та відкриття документа. Для створення нового файлу Word натисніть на екрані Lumia кнопку «+». З’явиться меню, в якому можна обрати один із доступних шаблонів: пустий документ, порядок денний, нариси та звіт. Набирати текст буде простіше, якщо активувати на клавіатурі функцію Word Flow.

При відкритті вже наявного документа велику роль відіграє його місце розміщення. Якщо ви отримали його поштою як вкладення до листа, тоді просто натисніть кнопку «Завантажити». Якщо файл знаходиться у «хмарі» OneDrive чи Office 365, необхідно відкрити у Office розділ «Місця» та вказати адресу зберігання документа.

  1. Форматування тексту. Виділіть уривок, тапнувши по якомусь слову, та перетягніть стрілки, що з’являться, у потрібну позицію, щоб поміченим був увесь бажаний текст. Після цього клацніть на іконці з пензлем, і Word покаже доступні опції форматування: стиль написання, розмір кеглю, колір літер тощо. Виберіть потрібний формат та натисніть кнопку копіювання у буфер обміну. Зробіть так ще раз, щоб встановити додаткову опцію форматування для обраного уривку.
  2. Пошук слова чи фрази. Щоб відшукати в документі якесь слово, натисніть іконку пошуку у вигляді збільшувального скла та введіть текст. Натисніть «Увід» для виведення результатів, а для відображення наступних варіантів клацайте кнопку «Далі».
  3. Додавати коментарі. Тапніть на іконці редагування у вигляді олівця та введіть слово чи фразу, яку потрібно прокоментувати. Після цього натисніть на іконку коментаря та введіть свою думку. Для завершення тапніть пальцем по екрану за межами поля введення. Якщо ви вперше додаватимете коментар у документ, може знадобитися ввести власне ім’я, щоб інші користувачі знали, хто його написав.
  4. Зберігання файлу. По завершенні редагування файлу Word запишіть усі внесені зміни, натиснувши кнопку (…). Виберіть опцію «Зберегти», якщо не потрібно змінювати ім’я документа, інакше скористайтеся «Зберегти як». Зазначте місце для запису файлу – пам’ять телефона, картка SD чи OneDrive. Зберігати в останньому зручно, оскільки документ можна буде відразу відкрити на комп’ютері та продовжити роботу.

За матеріалами: microsoftblog.azurewebsites.net

One thought on “5 практичних порад для роботи у Word на Lumia

  1. Pingback: Смартфон Microsoft Lumia 550 з Windows 10 коштує $ 139 | it-news.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *