Анімація тексту й об’єктів

office-logoОгляд анімації тексту й об’єктів

анімувати звуків, гіперпосилань, тексту, графіки, діаграм і об’єкт використовується для підкреслення різноманітних аспектів змісту, керування порядком викладення інформації і робить презентацію цікавішою. Додаткові відомості про анімацію рисунків SmartArt див. у розділі Анімація рисунків SmartArt.

Щоб спростити розробку анімацій, застосовуйте вбудовані стандартні ефекти анімації до елементів на всіх слайдах, на вибраних слайдах у зразок слайдів або до макет настроюваних слайдів у поданні зразка слайдів.

Настроювані ефекти анімації можуть застосовуватися до елементів на слайді, розташованих у заповнювачі, або до абзаців, які містять одиночні маркери чи елементи списків. Наприклад, можна застосувати ефект вильоту до всіх елементів на слайді або лише до окремого абзацу в маркованому списку. Крім стандартних і настроюваних шлях переміщення, можна додати ефекти входу, виділення та виходу. Також до одного елемента можна одночасно застосувати кілька ефектів анімації — наприклад, спочатку до маркера списку застосовується ефект вильоту, а потім ефект спадання за край.

Більшість параметрів анімації містять відповідні ефекти, з яких можна вибирати. Ці відповідні ефекти включають параметри відтворення звукового супроводу анімацій і параметри ефектів анімації тексту, які можна застосувати до букв, слів і абзаців (наприклад, заголовок може з’являтися по слову, а не весь відразу).

Ефекти анімації для тексту й об’єктів можна переглянути як для окремого слайда, так і для всієї презентації.

Область завдань «Настроювання анімації»

Для керування способом відображення елемента під час презентації  — наприклад, щоб вибрати ефект вильоту зліва у разі клацання мишею  — використайте область завданьНастроювання анімації. Область завдань Настроювання анімації дає змогу переглядати важливі відомості про ефект анімації, включно з його типом, порядком появи кількох ефектів анімації відносно один одного та текстом, який включається до цього ефекту анімації.

343

1. Піктограми вказують на час відображення анімації відносно інших подій на слайді. Можливі варіанти вказано нижче:

 • Запустити клацанням (піктограма миші, як показано тут): ефект анімації починається в разі клацання слайда.
 • Запустити разом із попереднім (без піктограми): ефект анімації починається одночасно з відтворенням попереднього ефекту в списку (тобто одне клацання запускає два або кілька ефектів анімації).
 • Запустити після попереднього (піктограма годинника): ефект анімації починається відразу після завершення відтворення попереднього ефекту в списку (тобто для початку нового ефекту анімації не потрібне додаткове клацання).

2. Виберіть елемент списку, щоб відобразити піктограму меню (трикутник), а потім клацніть цю піктограму, щоб відкрити меню.

3. Порядок відтворення ефектів анімації позначається номерами, які відповідають підписам, пов’язаним з анімованими елементами в звичайному поданні, коли відображена область завдань Настроювання анімації.

4. Піктограма вказує на тип ефекту анімації. У цьому прикладі наведено ефект виділення.

Анімовані об’єкти позначаються на слайді за допомогою недрукованих числових позначок. Ці позначки відповідають ефектам зі списку настроюваних анімацій і відображаються збоку від тексту або об’єкта. Ці позначки з’являються лише в звичайному поданні одночасно з відображенням області завдань «Настроювання анімації».

Застосування стандартного ефекту анімації до тексту або об’єкта

 1. Виділіть текст або об’єкт, до якого потрібно застосувати анімацію.
 2. На вкладці Анімація в групі Анімація виберіть потрібний ефект анімації зі списку Анімація.

Створення та застосування настроюваного ефекту анімації до тексту або об’єкта

 1. Виділіть текст або об’єкт, до якого потрібно застосувати анімацію.
 2. На вкладці Анімація в групі Анімація виберіть пункт Настроювання анімації.
 3. В області завдань Настроювання анімації натисніть кнопку Додати ефект і виконайте одну або кілька таких дій:
  • Щоб текст або об’єкт розпочинався з ефекту входу, наведіть вказівник миші на пункт Вхід і виберіть потрібний ефект.
  • Щоб додати ефект (наприклад, ефект обертання) до видимого на тексту або об’єкта на слайді, наведіть вказівник миші на пункт Виділення і виберіть потрібний ефект.
  • Щоб додати візуальний ефект до тексту або об’єкта, який викликає зникнення елемента зі слайда в певний момент, наведіть вказівник миші на пункт Вихід і виберіть потрібний ефект.
  • Щоб додати ефект, який викликає переміщення тексту або об’єкта за певною схемою, наведіть вказівник миші на пункт Шляхи переміщення та виберіть потрібний шлях.
 4. Щоб визначити, як саме ефект застосовується до тексту або об’єкта, клацніть правою кнопкою миші настроюваний ефект анімації в списку Настроювання анімації, а потім виберіть пункт Параметри ефекту.
 5. Виконайте одну з таких дій:
  • Щоб указати параметри тексту, на вкладках Ефект, Час і Анімація тексту виберіть потрібні параметри анімації тексту.
  • Щоб указати параметри об’єкта, на вкладках Ефект і Час виберіть потрібні параметри анімації об’єкта.

ПРИМІТКА   Ефекти буде відображено в списку Настроювання анімації в порядку їх додавання.

За матеріалами: support.office.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *