Кабмін затвердив план з впровадження 4G-зв’язку в Україні, чекати її варто з другої половини 2017 року

4g_3gКабінет міністрів України прийняв розпорядження “Про затвердження плану заходів щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління”.

Згідно з цим планом, вже в другій половині 2017 операторам нададуть можливість запустити 4G на своїх мережах.

Робота в цьому напрямку вже ведеться. Зараз робоча група при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, (НКРЗІ), куди входять оператори зв’язку, шукає іноземну компанію, яка б виступила консультантом.

Згідно з планом, з нею укладуть договір на виконання науково-дослідної роботи з питання впровадження 4G. У першому кварталі 2017 будуть внесені зміни в законодавство, щоб у другому півріччі 2017 були проведені тендери на право користування 4G.

Нагадаємо, 18 серпня 2015 НКРЗІ попередньо схвалила проект плану впровадження 4G і направила його на узгодження у вісім держорганів. 22 вересня регулятор затвердив узгоджений документ і почав готувати його до передачі в Кабмін. Сьогодні цей план на засіданні Кабміну представив голова НКРЗІ Олександр Животовський.

Нагадаємо, що під 4G-зв’язком зазвичай мається на увазі четверте покоління мобільного зв’язку, що дозволяє здійснювати передачу даних зі швидкістю, що перевищує 100 Мбіт / с рухомим і 1 Гбіт / с стаціонарним абонентам.

За матеріалами: news.finance.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *