LTE запрацює в Білорусії до кінця року

Вже до кінця цього року Білорусія приєднається до числа країн, що впровадили стільниковий зв’язок четвертого покоління LTE. Ці плани виношує місцевий інфраструктурний оператор beCloud.

becloud-logo-large

Перші розмови про LTE (причому відразу в варіанті LTE Advanced) в Мінську почалися ще в минулому році, причому на найвищому рівні: міністр зв’язку та інформатизації республіки Сергій Попков обіцяв, що перша базова станція в країні повинна запрацювати в третьому кварталі.

Потім проект був перенесений на четвертий квартал, але поки все йде за планом, повідомили журналістам в beCloud.

«Перший фрагмент мережі LTE Advanced буде запущений в комерційну експлуатацію в Мінську до кінця 2015 року», – сказали в компанії. Вже укладено відповідні угоди на постачання і монтаж устаткування.

LTE Advanced дозволяє відправляти і отримувати дані на швидкості до 300 мегабіт в секунду. Такі мережі вже впроваджені в Росії, зокрема «Білайн», «Мегафон» і Yota.

beCloud виконуватиме функцію інфраструктурного оператора – побудує мережу, але експлуатувати її буде білоруська «велика трійка»: МТС, Velcom і life:). Завдяки цьому оператори зможуть знизити витрати на впровадження в три рази. beCloud буде фактично перепродувати трафік іншим операторам.

За статистикою, яку озвучили в білоруському Мінзв’язку, в країні налічується 2,7 млн користувачів широкосмугового доступу в Інтернет. Загальне населення країни – 9,5 млн (за даними на 2013 р).

One thought on “LTE запрацює в Білорусії до кінця року

  1. Pingback: Досягнута швидкість передачі даних в 1 Гбіт/с в мережі 4G | it-news.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *