“МТС-Україна” запустила 3G-мережу ще в одному місті України

3G-smartfon-1024x656“МТС-Україна” вчора, 27 жовтня, запустила в Чернівцях власну мережу 3G. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

“Сегодня” МТС Україна “запустила в Чернівцях власну мережу 3G. З 27 жовтня у всіх чернівецьких абонентів з’явилася можливість користуватися мобільним інтернетом на швидкості до 42 Мбіт / с. Завершено масштабне будівництво і технічне тестування, тепер власна мережа” МТС Україна “у Чернівцях в Протягом тижня буде проходити тонку донастройку в умовах реального навантаження. Після чого мережа буде запущена в повномасштабну експлуатацію – абоненти отримають максимальні швидкості і якість покриття “, – йдеться в повідомленні.

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону, грати в онлайн-ігри та інше.

За матеріалами: news.finance.ua

One thought on ““МТС-Україна” запустила 3G-мережу ще в одному місті України

  1. Pingback: В Ужгороді скоро з’явиться 3G | it-news.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *