“Велика трійка” підключила до 3G більше 4 млн абонентів

399Серед абонентів трьох найбільших стільникових операторів України на кінець 2015 року налічувалося кілька мільйонів користувачів високошвидкісного мобільного доступу.

Щодня до мережі “третього покоління” “Київстару” підключається близько 1, 3 млн абонентів, повідомила сьогодні прес-служба компанії. Всього можливості 3G-мережі цього оператора випробували 4 млн користувачів.

За даними “МТС Україна”, після трьох місяців з початку запуску власного 3G-покриття в мережі Vodafone зареєструвалося і підключався до високошвидкісного мобільного інтернету 1, 3 млн користувачів.

Мережа 3G від life :) доступна для 2,7 млн абонентів цього оператора, але на щоденній основі високошвидкісним бездротовим інтернет-доступом користується 1, 7млн клієнтів. Про це повідомила прес-служба “Астеліту”.

Таким чином, загальна 3G-абонбаза операторів “великої трійки” на кінець року, що минає перевищила 4,3 млн.

За даними дослідницької компанії AC & M, на кінець третього кварталу сукупна абонбаза стільникових користувачів України становила 59, 22 млн. З них 56,82 обслуговували три найбільші оператора: “Київстар” (25,73 млн), “МТС Україна” (20,29 млн) і “Астеліт” (10,8 млн). Кількість користувачів “третього покоління” по відношенню до числа всіх стільникових абонентів України перевищило 7%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *