Samsung випустив Galaxy Note 5 в кольорі “рожеве золото”

Компанія Samsung анонсувала флагманський смартпед Galaxy Note 5 в кольорах “рожеве золото” і “срібний титан”. Galaxy Note 5 в кольорі “рожеве золото” буде доступний тільки з 64 ГБ вбудованої пам’яті за ціною близько 6. Версію “срібний титан” можна буде придбати з 32 і 64 ГБ на борту за ціною від 8. Смартпеди надійдуть у продаж у Південній Кореї 23 жовтня.

Galaxy Note наділений 5,7-дюймовим дисплеєм Super AMOLEDформату Quad HD, але має традиційне плоске виконання і поліпшене перо S Pen з унікальним механізмом викиду в один клік. Гаджет працює на 64-бітному восьмиядерному процесорі (чотири ядра з частотою 2,1 ГГц і чотири ядра з частотою 1,5 ГГц). Також є 4 ГБ оперативної пам’яті, 16-мегапіксельна основна камера і акумулятор ємністю 3000 мАг.

Galaxy Note наділений 5,7-дюймовим дисплеєм Super AMOLED формату Quad HD, але має традиційне плоске виконання і поліпшене перо S Pen з унікальним механізмом викиду в один клік. Гаджет працює на 64-бітному восьмиядерному процесорі (чотири ядра з частотою 2,1 ГГц і чотири ядра з частотою 1,5 ГГц). Також є 4 ГБ оперативної пам’яті, 16-мегапіксельна основна камера і акумулятор ємністю 3000 мАг.

GalaxyNote5

За матеріалами: news.finance.ua

One thought on “Samsung випустив Galaxy Note 5 в кольорі “рожеве золото”

  1. Pingback: Samsung може представити Galaxy S7 в січні | it-news.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *