Sony розробляє батареї, які збільшать автономність смартфонів на 40%

342Потрібно визнати, що в нинішніх реаліях хорошим результатом вважається, якщо при відносно активному використанні смартфона може пропрацювати на одній підзарядці добу.

Технології швидкої зарядки і збільшення ємності існуючих акумуляторів для мобільних пристроїв лише зовсім небагато втішають користувачів, які втратили останню надію на появу революційних батарей принципового нового типу. Втім, провідні дослідницькі лабораторії по всьому світу і різні технологічні компанії продовжують шукати рішення.

Як повідомляє японський діловий щоденник Nikkei, компанія Sony розробляє батареї нового типу, які за показником ємності на 40% перевершують нинішні літій-іонні акумулятори. Цікавий факт: саме Sony першою розробила комерційну літій-іонну батарею.

Ключовим компонентом наступного покоління батарей Sony є сірковмісні електроди. Літій-сірчані акумулятори (Li-S) гарні відомі своїми високими показниками ємності, але при цьому мають один великий недолік – короткий термін служби (всього 50-60 циклів заряд-розряд), який перешкоджає їх виходу на ринок в якості комерційного продукту. Судячи з усього, дослідники Sony вже або вирішили, або дуже близькі в вирішення проблеми. Ще більш інтересу викликають повідомлення, що компанія також працює над магній-сірчаними батареями, повністю виключивши літій. Магній є значно більш поширеним елементом, що, в теорії, дозволить створювати більш дешеві і в той же час більш місткі батареї. Крім того, такі батареї повинні бути безпечніше, оскільки літій-іонні аналоги з часом деградують, створюючи ризик загоряння.

Як звичайно в такій ситуації, швидкого виходу батарей нового покоління чекати не варто. Компанія розраховує випустити сірковмісні батареї в 2020 році. Очікується, що спочатку вони знайдуть застосування в смартфонах.

One thought on “Sony розробляє батареї, які збільшать автономність смартфонів на 40%

  1. Pingback: Sony представила новые высокоскоростные XQD и SD карты памяти | IT-NEWS.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *