Як перетворити Windows 10 на точку доступу Wi-Fi

winВи можете зробити зі свого ноутбука чи планшета на Windows 10 джерело інтернету для мобільних девайсів. Це виручить, наприклад, у відрядженнях – у готелях часто є обмеження на кількість підключених до локального Wi-Fi пристроїв. Вона також допоможе, коли мобільний трафік надає USB-модем.

За допомогою програми Connectify Hotspot настільний комп’ютер, ноутбук чи планшет із Windows 10 можна перетворити на бездротову точку доступу. До неї потім можна підключити смартфон або будь-який інший пристрій із WiFi-модулем і надати йому доступ до Глобальної мережі. При цьому загальний доступ можна відкривати як до класичного провідного підключення, так і до вже наявного WiFi-з’єднання основного комп’ютера.

Інсталяція та налаштування Conectify не викликають проблем: необхідно завантажити її з офіційного сайту та встановити. У процесі програма попрохає перезавантажити ПК – виконайте цю дію. Усе інше утиліта виконає сама: вона автоматично знайде джерело інтернету та створить точку доступу Wi-Fi. Остання за замовчуванням матиме назву Connectify-me.

111

Підключення до новоствореної мережі Wi-Fi можна захистити паролем. Окрім цього, Connectify дозволяє приховувати в локальній мережі всі підключені до точки доступу пристрою. Утиліта також допомагає обходити обмеження, які встановлені в готелях.

На вкладці Clients можна стежити за списком усіх підключених клієнтів і тим, як вони використовують мережу. Програма звітує про обсяги відправлених та отриманих даних. Ця утиліта також дозволить напряму передавати файли між девайсами, якщо вона встановлена на них.

222

Якщо вам потрібно, щоб ПК працював як точка доступу Wi-Fi тривалий час, тоді встановіть автозапуск Connectify. Це дозволить автоматично запускати віртуальну мережу Wi-Fi для підключення інших пристроїв, навіть якщо ви перезавантажили ПК.

333

Connectify має кілька версій: безплатну, Pro та Max. Перша дозволяє лише перетворити комп’ютер із Windows 10 на бездротовий роутер Wi-Fi. За допомогою двох інших можна трансформувати ПК у підключений роутер та репітер Wi-Fi.

444

Джерело: microsoftblog.azurewebsites.net

2 thoughts on “Як перетворити Windows 10 на точку доступу Wi-Fi

  1. Pingback: Як вимкнути автоматичне оновлення драйверів у Windows 10 | IT-NEWS.COM.UA

  2. Pingback: Не работает тачпад на Windows 10 | IT-NEWS.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *