Як швидше друкувати на клавіатурі Windows Phone

Любителям листуватися з друзями в чатах та SMS варто обирати гаджети Microsoft, адже саме вони постачаються з клавіатурою Word Flow, з якою вдалося досягти світового рекорду зі швидкості набору. Вона також дозволить швидко друкувати й у звичайному житті, якщо знати кілька корисних її особливостей.

Word Flow – це поліпшена версія клавіатури Quick Correct з операційної системи Windows Phone 7.5. Розробники ретельно працювали над нею: вона функціонує за тими самими принципами, за якими розмовляють люди. Тому користувачі Word Flow можуть просто водити пальцем по екрану, а клавіатура буде друкувати потрібні їм слова.

Можливість не клацати по кожній літері окремо вже значно пришвидшує набір, але можна зробити його ще ефективнішим.

  1. Швидке додавання чисел чи символів. Для введення відмінних від літер знаків не обов’язково перемикатися на окрему розкладку. Тапніть по символу цифрової клавіатури (&123) та, утримуючи палець на екрані, посуньте його на знак, який треба надрукувати. Для введення обраного числа або символу просто приберіть палець з екрана.

Fractions

  1. Розширення кількості доступних символів. Тапніть на кнопку символьної клавіатури, щоб вивести на екран часто використовувані знаки: відсотки, амперсанд, валюта. Щоб побачити більше знаків, натисніть на один із цих символів. Наприклад, утримуючи палець на кнопці $, можна побачити знаки £, ¥, € та ¢.
  2. Додавання наголосів. Смартфони Lumia зазвичай розуміють, коли в слові необхідно поставити наголос, і додають його самостійно. Поставити цей знак можна і вручну, натиснувши на літеру та обравши потрібний тип діакритичних символів.
  3. Додавання слів до словника. Щоб телефонна клавіатура знала більше слів та могла їх пропонувати під час введення, їх можна заносити власноруч до її словника. Для цього напишіть невідоме смартфону слово та натисніть на знак (+), який з’явиться у рядку варіантів вибору.

Add-word

  1. Швидкий набір телефонних номерів. Додати телефонний номер отримувача, якого немає в адресній книзі, може бути зручніше за допомогою спеціальної цифрової клавіатури. Для цього розмістіть курсор у полі «Кому» і тапніть на іконці клавіатури. З’явиться її цифровий варіант, в якому літери не заважатимуть набирати цифри.

За  матеріалами: microsoftblog.azurewebsites.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *