Як створювати красиві фотографії на телефоні Lumia

Отримати сюрреалістичну фотографію можна без глибоких знань фоторедакторів – їх можна знімати прямо на своєму смартфоні Windows Phone. Фанат Lumia та фотограф-любитель Прітеш Пател розповів, як їх робити.

Lumiasurrealphotos1

Перш, ніж приступити до перетворення своїх сюрреалістичних ідей у реальність, до смартфону необхідно буде додати необхідне обладнання – триногу. Вона забезпечить чіткість знімків. Без триноги також не вдасться зробити кілька кадрів з однієї точки, що важливо при створенні комбінованих фотографій.

Pritesh-Patel-3-300x300

При зйомці сюрреалістичних кадрів необхідно робити два знімки. Перше фото має містити об’єкт, наприклад, людину, а друге – буде фоновою картинкою.

Ось покрокова інструкція як зробити такий знімок:

Pritesh-Patel-7

Це комбінація двох кадрів:

Pritesh-Patel-subjective-and-background

Для об’єднання цих знімків знадобиться мобільний фоторедактор, який можна скачати у Windows Phone Store. Одним із популярних є, наприклад, Fantasia Painter.

Виберіть фотографії

Відкрийте кадр із об’єктом зйомки у Fantasia Painter та клацніть кнопку «Ефекти» (Effects). Знайдіть опцію «Клонувати» (Clone) та натисніть клавішу «Відкрити фото» (Open photo). Виберіть фоновий кадр.

Pritesh-Patel-step-1

Вирівняйте знімки

Тепер встановіть необхідні розміри зображень, їхні пропорції та розміщення. Поставте в секції «До» (To) кадр із об’єктом, наприклад, із центром у кутку. Це ж саме місце виберіть і на фоновій фотографії, яка знаходиться в розділі «Від» (From). Повинно вийти таке зображення:

Pritesh-Patel-screenshot-2

Видаліть зайві області

Виберіть інструмент «Пензлик» та встановіть його розмір, прозорість та силу. Оптимальний варіант – виставити ці параметри на 60-70%. Натисніть кнопку «Клонувати» (Clone) та водіть пензлем по тим областям, які необхідно видалити.

Pritesh-Patel-screenshot-3

Об’єднайте кадри

Дві фотографії можуть мати різні рівні освітлення, і його необхідно відредагувати для максимально якісного об’єднання. Встановіть силу та прозорість пензлика на 15-20%, а його розмір – за своїм бажанням. Виберіть інструмент клонування та акуратно почистіть ті області, які сильно кидаються в очі. Фінальна картинка має виглядати приблизно так:

Pritesh-Patel-screenshot-4

Додайте фотографії експресивності

Зробіть фінальний знімок більш привабливим через редагування його яскравості та контрасту.

Ось ще кілька прикладів подібних сюрреалістичних фотографій:

lean-align

Для виготовлення такої фотокартки також необхідно мати два кадри:

Lean-align-subjective-and-background

Інший знімок за таким же принципом:

Зображення

global-warming

Ось вихідні кадри:

Global-warming-subjective-and-background

З програмою InstaBlender зручніше отримувати такі кадри:

doubleexpo

В цьому випадку перший знімок має бути силуетом, а інший – фоном. Отримати силует різного розміру можна за допомогою вбудованого в телефон зуму.

За матеріалами: microsoftblog.azurewebsites.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *